www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Технічні регламенти Митного союзу

Оновлено перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження

Друк

altДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ-ВИРОБНИКІВ ЕКСПОРТЕРІВ!

Звертаємо увагу підприємств-виробників експортерів, орієнтованим на експорт продукції до країн - членів Митного союзу, про необхідність дотримання вимог технічних регламентів Митного союзу.

 

Департаментом технічного регулювання на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у підрозділі «Технічні регламенти» розділу «Технічне регулювання» розміщено оновлений станом на 3 лютого 2014 року Перелік технічних регламентів Митного союзу та графік їх впровадження (Завантажити).

 

Детальніше...

Прийнято перелік технічних регламентів Митного союзу

Друк

altДо відома українських виробників, орієнтованих на експорт продукції до країн-членів Митного союзу щодо необхідності дотримання вимог технічних регламентів країн-членів Митного союзу.

Станом на листопад 2013 року держави-члені Митного союзу прийняли 34 технічні регламенти, у тому числі, у сферах залізничного транспорту та інфраструктури, безпеки харчових продуктів, продукції для дітей та підлітків, іграшок, парфюмерно-косметичної продукції, меблевої продукції, колісних транспортних засобів, тракторів тощо.

Департаментом технічного регулювання на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у підрозділі «Технічні регламенти» розділу «Технічне регулювання» розміщено перелік технічних регламентів та графік їх провадження.

(Завантажити перелік технічних регламентів)

Затверджено програму з розробки міждержавних стандартів для забезпечення дотримання вимог технічних регламентів Митного союзу

Друк

altНа черговому засіданні Колегії ЄЕК, яке відбулося 26 березня 2013р. було затверджено Програму з розробки (внесення змін, перегляду) міждержавних стандартів, в результаті застосування яких на добровільній основі забезпечується дотримання вимог технічного регламенту Митного союзу «Про безпеку продукції, призначеної для дітей та підлітків» (ТР ТЗ 007/2011), а також міждержавних стандартів, що містять правила і методи досліджень (випробувань) і вимірювань, у тому числі правила відбору зразків, необхідні для застосування та виконання вимог названого технічного регламенту, і здійснення оцінки (підтвердження) відповідності продукції.

Даною Програмою передбачено розроблення 30-ти міждержавних стандартів та внесення змін у 2 міждержавних стандарти протягом 2012-2015 років. Всі включені в Програму стандарти розробляються Російською Федерацією.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Технічні регламенти Митного союзу