www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Науково - практичний семінар, присвячений проведенню Європейського тижня якості

Друк

11 листопада 2010 року в ДП «Київоблстандартметрологія» відбудеться науково - практичний семінар, присвячений проведенню Європейського тижня якості на регіональному рівні.

В цьому році Європейська організація якості оголосила про проведення тижня якості під девізом «Якість — спадок для майбутнього».

Проведення кожного року заходів в Україні Європейського тижня якості та Всесвітнього дня якості дозволяють звернути увагу суспільства до питань якості, визначити кращі вітчизняні підприємства та організації, а також товари, роботи і послуги, відмітити важливість якості для підвищення конкурентоспроможності українських підприємств та організацій на європейському та світовому ринках.

В рамках запланованих заходів відбудеться нагородження підприємств-учасників регіонального етапу Конкурсу «100 кращих товарів України», а також дітей, переможців регіонального етапу конкурсу малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

На участь у семінарі запрошені представники обласної та місцевої виконавчої влади, представники підприємств та організацій регіону та управління захисту прав споживачів.

Семінар відбудеться 11.11.2010 року в актовому залі Державного підприємства «Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Київоблстандартметрологія») за адресою:

м. Біла Церква, вул. Січневого прориву, 84.

Початок семінару об 1100 год. Реєстрація учасників о 10.30 год.

Контактні особи:

Заступник генерального директора Черепанов Олег Іванович  (04563) 4-75-28

Начальник відділу стандартизації Гут Тарас Павлович  (04563) 4-75-93

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Семінари, наради, конференції Науково - практичний семінар, присвячений проведенню Європейського тижня якості