www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Проведено науково-практичний семінар

Друк

На базі ДП «Київоблстандартметрологія» 14 січня 2010 року було проведено науково- практичний семінар «Роль сучасних систем управління в підвищенні якості та конкурентоздатності продукції вітчизняних виробників».

Участь у семінарі прийняли керівники, завідувачі лабораторій, головні технологи та менеджери з якості підприємств, виробників харчової та промислової продукції, Київської області, які мають сертифіковані системи управління у відповідності з міжнародними стандартами, та ті, які бажають бажають впровадити системи управління на своїх виробництвах.

В рамках семінару відбулося урочисте нагородження фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» подяки та дипломи фіналістів отримали 11 підприємств області.

Учасників семінару привітав та поздоровив генеральний директор ДП «Київоблстандартметрологія» Кононенко Олег Вікторович. Також свої привітання та поздоровлення висловили запрошені для участі у семінарі гості, серед яких були: Перший заступник міністра регіонального розвитку та будівництва Доротич Сергій Іванович, Голова Київського обласного відділення Антимонопольного комітету України Доктаренко Ніна Борисівна, Перший віце-президент Київської обласної торгово-промислової палати Якушев Едуард Федорович та ін.

Також в ході проведення семінару були розглянуті питання актуальності та пройшов обмін досвідом щодо розробки та впровадження систем управління якістю, безпечністю харчових продуктів та екологічного управління у відповідності до міжнародних стандартів серії ISO 9000, 22000 та 14000. Спеціалісти ДП «Київоблстандартметрологія» поінформували гостей про свою діяльність протягом 2009 року, висвітлили основні завдання і напрямки подальшої співпраці з підприємствами — виробниками регіону.

Всього участь у науково-практичному семінарі взяло 63 підприємства Київської області, також були залучені представники засобів масової інформації, телевізійного каналу «Крокус-1» та обласної щотижневої газети «Новини Київщини».

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Семінари, наради, конференції Проведено науково-практичний семінар