www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Новини

Міжнародна стандартизація: Оновлений стандарт ISO для безперервності і стабільності бізнесу

Друк

Стихійні лиха, пожежі, проблеми з ланцюгами поставок або кібератаки - це лише деякі з багатьох несподіваних, але можливих загроз для безперебійної роботи будь-якого бізнесу. Найкращим захистом від будь-яких ризиків буде послідовне і надійне планування безперервності бізнесу. Крім того, наявність ефективних планів забезпечення безперервності бізнесу є ключем до відновлення операцій, якщо щось піде не так.

Детальніше...

Робоча група з вимірювань геометричних величин

Друк

23-25 жовтня 2019 року в м. Харкові відбулося засідання Робочої групи вимірювань геометричних величин Департаменту технічного регулювання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на базі ННЦ «Інституту метрології», в який активну участь взяли спеціалісти ДП «КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Під час засідання розглядалися питання оцінки відповідності, законодавчої метрології та оцінки якості. Окрему увагу приділили повірці рівнемірів.

Детальніше...

Участь в програмі протирадіаційного тероризму

Друк

Використання наукоємних технологій в ядерній енергетиці в останні роки викликає особливу тривогу. В руках різноманітних екстремістських та радикальних угруповань можуть опинитись радіоактивні матеріали.

Нетрадиційна загроза вимагає нетрадиційної відсічі, і весь світ повинен об'єднати свої зусилля та взяти на себе відповідальність за безпеку ядерних матеріалів.

В Україні прийнято цілу низку заходів, які забезпечують організаційно-технічні аспекти радіаційної безпеки при використанні в практичній діяльності ядерних матеріалів та джерел іонізуючого випромінення. Це законодавчі документи, постанови КМУ, нормативні документи.

Детальніше...

Вперше на Платформі: обговорення проекту технічного регламенту. Ваша думка важлива!

Друк

На базі Комунікативної платформи з питань технічного регулювання розпочинається обговорення проектів технічних регламентів.

Незабаром в Україні запрацюють нові технічні регламенти, обов’язкові до виконання. Наразі триває розробка низки таких документів.

Ми пропонуємо бізнесу скористатись такою можливістю для надання коментарів, пропозицій або зауважень до змісту проектів технічних регламентів.

Тож закликаємо бізнес надавати  свої зауваження та пропозиції, які обов’язково розглянемо і надамо відповідь на кожен коментар за цим посиланням.

Міжнародна стандартизація: Новий стандарт ISO на активні медичні прилади, що імплантуються

Друк

В наш час поєднання сучасної науки і передових технологій забезпечує людям з недугами серця, такими як брадикардія, тахікардія тощо, комфортне і здорове життя. Все завдяки активним імплантованим медичним пристроям, серед яких: кардіостимулятори, кардіовертер-дефібрилятори і пристрої для ресинхронізуючої серцевої терапії.

На жаль, в зв`язку з поширенням безлічі електронних пристроїв, навіть в лікарні пацієнти під час лікування піддаються впливу численних електромагнітних (ЕМ) випромінювань. Подібне може виявитися небезпечним через виникнення перешкод, які порушують працездатність імплантатів.

Детальніше...

Сторінка 1 з 24

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Новини