www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Відділ метрологічного забезпечення вимірювань механічних та геометричних величин (МЗВ МГВ)

Друк
Посада
Прізвище, ім'я, по батькові
Телефон
Начальник відділу Лазаренко Надія Серафимівна

(0456) 34-70-61

Відділ метрологічного забезпечення вимірювань механічних та геометричних величин (МЗВ МГВ) є основним структурним підрозділом ДП «Київоблстандартметролгія» і виконує метрологічні роботи (всі види повірок, калібрування та атестацію) засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) по закріплених видах вимірювань.

Відділ МЗВ МГВ відповідно до галузі акредитації ДП «Київоблстандартметролгія» на право проведення метрологічних робіт та повноважень, наданих цьому відділу керівництвом, здійснює роботи за такими видами (підвидами) вимірювань та групами ЗВТ:

- ЗВТ для вимірювання геометричних величин;

- ЗВТ для вимірювання механічних величин;

- ЗВТ для вимірювання рівня, об'єму, місткості;

- ЗВТ для вимірювання часу.

Загальна площа приміщень, в яких відділ МЗВ МГВ виконує роботи з повірки ЗВТ становить 240 м3.

Під час проведення робіт із повірки ЗВТ, відділ МЗВ МГВ, використовує 177 робочих еталонів, 51 з яких є вихідними еталонами.

Для здійснення робіт з повірки ЗВТ відділом використовуються робочі засоби вимірювальної техніки, спеціальне випробувальне обладнання та допоміжне обладнання. При виїзді до замовника використовується спеціальні транспортні засоби.

Крім того, відділ МЗВ МГВ, згідно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність»:

- проводить повірку законодавчо регульованих ЗВТ та калібрування устатковання відповідно до уповноваження та галузі акредитації ДП «Київоблстандартметролгія» на право проведення повірки аналогічних ЗВТ;

- здійснює вимірювання у сфері поширення державного метрологічного нагляду - відповідно до повноважень, наданим цьому відділу керівництвом стосовно видів (підвидів) вимірювань;

- бере участь в акредитації вимірювальних лабораторій - відповідно до повноважень, наданим цьому відділу керівництвом;

Вартість робіт визначається затвердженими тарифами на метрологічні роботи, та за договірними цінами, які встановлюються на підставі діючих в ДП «Київоблстандартметролгія» методик розрахунку їх вартості.

В своїй діяльності відділ керується законодавством України, постановами та наказами Міністерства економічног розвитку і торгівлі України, статутом ДП «Київоблстандартметролгія», Державними стандартами України а також розпорядженнями адміністрації.

По видам вимірювань проводить повірку ЗВТ у відповідності із свідоцтвом про уповноваження № ПК 006 – 2014 від 12 червня 2014р.

 • геометричних ЗВТ (універсальні та спеціальні засоби вимірювання довжини, кутів, прямолінійності);
 • механічних ЗВТ (ваговимірювальні прилади всіх типів, гирі, силовимірювальні прилади, спідометри, тахометри, атестація та повірка стендів діагностики та контролю характеристик легкових автомобілів: стенди балансувальні, розвалу сходження коліс, регулювання фар, гальмівні та інші);
 • ЗВТ параметрів потоку, витрати, рівня, об’єму речовин (міри місткості скляні, мірники для вимірювання нафтопродуктів, калібрування резервуарів та бензоцистерн, повірка бензоколонок, дозаторів різних типів;
 • ЗВТ для вимірювання часу (секундоміри, годинники, таймери).

 

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ

Забезпечення єдності вимірювань механічних та геометричних величин.

Зберігання,підтримка на необхідному рівні та вдосконалення робочих еталонів відповідно до сфери діяльності відділу.

Здійснення державного метрологічного контролю шляхом проведення повірки і метрологічної атестації ЗВТ у сфері вимірювання геометричних, механічних величин, параметрів потоку, витрат, рівня, об’єму речовин, часу.

 

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ВІДДІЛУ

1. Проведення повірки ЗВТ по закріплених видах вимірювань у відповідності з графіком повірки безпосередньо в ДП «Київоблстандартметролгія» та з виїздом до замовника.

2. Проведення атестації та повірки нестандартизованих ЗВТ.

3. Погодження графіків повірки по закріплених видах вимірювань.

4. Участь в акредитації на право проведення калібрування ЗВТ по закріплених видах вимірювань та проведення вимірювань по закріплених видах вимірювань.

5. Вдосконалення парку своїх вихідних і робочих еталонів, іншого повірочного обладнання шляхом їх придбання, модернізації.

stat24 -счетчик посещаемости сайта
Метрологія Відділ метрологічного забезпечення вимірювань механічних та геометричних величин (МЗВ МГВ)