www.bcdst.kiev.ua

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Інформація

 • altДо відома фізичних осіб підприємців, підприємств, установ та організацій області!

   

  03 січня 2015 р. набув чинності

  новий Закон України «Про стандартизацію»

  Детальніше...
 • Детальніше...
 • ION licenziyaПЕРЕОФОРМЛЕНО ЛІЦЕНЗІЮ НА  ДІЯЛЬНІСТЬ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ РАДІОАКТИВНИХ МАТЕРІАЛІВ 

   В рамках виконання робіт, пов'язаних з проведенням державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання на виїзді до замовників,... 

  Детальніше...

Анонси

 • Детальніше...
 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...

До відома підприємств

 •  

  Детальніше...
 • altПРОВОДИМО КОНТРОЛЬ

  експлуатаційних параметрів рентгенівського обладнання медичного та технологічного призначення з метою визначення відповідності їх встановленим нормам та придатності до застосування

  Детальніше...
 • altДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ – ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ! 

  Впровадження систем управління якістю і безпечністю харчових продуктів -  вимога Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» 

  Детальніше...

Телефон гарячої лінії (04563) 4-71-73 ... Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Питання та пропозиції щодо роботи ДП "Київоблстандартметрологія" Ви можете подати за телефоном (04563) 4-71-73 та на Email: office@centr.bcdst.kiev.ua

Інформація з питань щодо запобігання та виявлення корупції

Друк

Корупція в сучасних умовах стала чинником, який реально загрожує національній безпеці та конституційному ладу України. Держава приділяє особливу увагу цим питанням. Адже нормальне функціювання державних підприємств неможливо без регулювання, контролю та запобігання проявам корупції. В останні роки в Україні у сфері протидії корупції було зроблено досить багато кроків. Розроблено цілу низку законодавчих актів, які встановлюють вимоги, правила та заходи протидії корупції.

З метою неухильного дотримання вимог Антикорупційного законодавства України
ДП ”Київоблстандартметрологія”, під час здійснення безпосередньої діяльності, реалізовує Антикорупційну стратегію, завдяки встановленим на практиці заходам. Максимально вивчає та реалізовує всі вимоги для запобігання прояву корупції.

Встановлено, що цей напрямок також важливий в діяльності та розвитку
ДП «Київоблстандартметрологія». Тому одним із інструментів, як основа для системи запобігання корупції, є уповноважені підрозділи (особи) з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважені підрозділи), які з 1 січня 2014 року утворені в державних органах, їх апаратах, органах місцевого самоврядування та юридичних особах публічного права.

В ДП «Київоблстандартметрологія» ці функції здійснює уповноважений з антикорупційної діяльності - посадова особа, яка самостійно та спільно зі іншими посадовими особами реалізує заходи, визначені антикорупційною програмою.

З метою захисту прав і свобод працівників підприємства, забезпечення законності, правопорядку та громадської безпеки розроблено законодавством базовий документ — Антикорупційна програма.

В ДП «Київоблстандартметрологія» Антикорупційна програма затверджена наказом генерального директора "Про затвердження антикорупційної програми ДП "Київоблстандартметрологія" та призначення відповідальної особи за антикорупційну програму" від 24.10.2017 № 42  та знаходиться у відкритому доступі на сервері підприємства для усіх працівників.

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА ДП "КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" (Завантажити) 

Підприємство керується такими принципами: як прозорості, публічності та ефективності в роботі – головне, щоб простір для корупції був якомога менший.

З інформацією про факти, що мають ознаки корупційних правопорушень, надати зауваження та пропозиції стосовно роботи працівників підприємства із запобігання і протидії корупції, реалізації антикорупційного законодавства тощо, Ви можете звернутися до уповноваженого з антикорупційної діяльності ДП «Київоблстандартметрологія»:

Контакти: Грибенников Анатолій Олександрович  

тел.: (04563) 4-71-7моб.тел.:  050 599 39 75

 

Перелік основних актів антикорупційного законодавства:

1. Міжнародні акти:

2. Кодекси України:

3. Закони України:

4. Укази Президента України:

5. Постанови КМУ:

6. Розпорядження КМУ:

Інформація з питань щодо запобігання та виявлення корупції